למה לעבור את זה לבד, כשאפשר ביחד?

6 ספטמבר, 2020

בימי הקורונה, כאשר יציאה מהבית אינה פשוטה עבור אמהות טריות, אתר חדש, גרופהאג, בהובלת יובל שרף, מעניק את הליווי, התמיכה והקהילה, לה הן זקוקות. אורחות בייבי ליס מקבלות במתנה מנוי אליו בשווי 279 ₪!

מלון היולדות בייבי ליס ידוע בהדרכות החיוניות, שהוא מעניק לאורחות שלו. כל אורחת יודעת שיש לה אל מי לפנות אם היא מתלבטת איך וכמה להניק, כיצד לרחוץ את התינוק או איך לפרש את הבכי: האם הוא רעב, חווה גזים או עייף?

המלון מקפיד לעטוף את היולדת ולספק לה תמיכה וליווי גם בימי הקורונה, ולענות על כל צרכיה.

עכשיו נכנס לתמונה שיתוף הפעולה עם גרופהאג, אתר שמציע למנויות שלו גישה חופשית לכל התוכן שהאם זקוקה לו אחרי לידה, בליווי מיטב היועצות והמומחיות, ובקבוצות אונליין אינטימיות.

כל מי שילדה יכולה להעיד שבחודשי ההורות הראשונים, האימהות פוגשות תערובת מאתגרת של דרישות תובעניות, טיפול אינטנסיבי, עייפות – ובעיקר הרבה בלבול, שאלות וחרדות.

זה היה נכון עוד לפני הקורונה. המגיפה העולמית רק העצימה את הפחדים של האימהות החדשות: לדילמות השגרתיות, שצצות עם הולדת כל תינוק חדש, נוספו דילמות חדשות הנובעות מהרצון לגונן על הרך הנולד מפני הידבקות.

הוסיף לכך הריחוק החברתי, שנכפה עלינו, ומקשה עלינו לבסס תשתית עזרה ותמיכה.

"דווקא עכשיו, במקום שהיולדת תצא מהבית למפגש פיזי, כל הידע, הכלים והתשובות מגיעים אליה עד הבית – באונליין", מסבירה יובל שרף, יזמית גרופהאג. "באמצעות מנוי, כל אמא טרייה יכולה לקבל גישה אל כל מומחי ההורות בזמן שנוח לה ובלי לצאת מהבית".

כחלק מסל המתנות ליולדת, הנהלת בייבי ליס החליטה להעניק לכל אורחת מנוי לגרופהאג, ללא תוספת תשלום.

"הצעד הזה הוא מחווה עבור יולדות שלנו", מסבירה נטלי הורביץ, מנכ"לית בייבי ליס. "במהלך השהייה במלון, היולדות מרגישות עטופות ובטוחות – אבל דאגנו לגבי מה שעובר עליהן מחוץ לחממה של בייבי ליס, רצינו להאריך את החיבוק ואת המעטפת שלנו גם לחודש הראשון שאחרי הלידה – שהוא הכי קריטי".

אם בעבר בחופשת הלידה הסבתא הייתה באה לעזור והאמא הטרייה הייתה הולכת בחופשיות למפגש יוגה תינוקות, עכשיו זה כבר לא כך, במקרים רבים. המציאות השתנתה והתשובות נמצאות ברחבי האינטרנט. הורוביץ: "הבעיה היא שהאם הטרייה קצת מבולבלת כשהיא צריכה לחפש מקור לשאוב ממנו מידע מדויק. יש עודף מידע – הרבה יועצות, מכונים, ואתרים מציפים בעוד ועוד שיטות, טיפים והמלצות – עד שלאמא קשה לבחור את הדרך הנכונה לה מבין כל הגישות.

"חיפשנו את הפתרון האידיאלי עבור האמא הטרייה – אתר כזה שבו היא יכולה לקרוא אודות מגוון יועצות מומלצות ולבחור את זו שהיא מתחברת אליה. חיפשנו אתר שמאגד את היועצות הטובות ביותר בתחומי הניו בורן. חיפשנו אתר שנוח וידידותי להשתמש בו. כך מצאנו את גרופהאג, בו יועצות רבות זמינות במספר סוגים של פגישות וידאו. כל מה שאת צריכה לעשות זה לבחור מדריכה כלבבך ואת חלון הזמן שמתאים לך למפגש".

חלק מההדרכות שמוצעות בגרופהאג הן המשך ישיר לבסיס שאורחות בייבי ליס סופגות במלון בימים הראשונים אחרי הלידה כמו יעוץ הנקה וליווי רגשי לאמהות.

הקבוצות של גרופהאג מאפשרות שיח אינטימי, פתוח וכנה, בו ניתן לשאול את מומחי ההורות שאלות ולהכיר נשים אשר נמצאות בשלב דומה עם התינוק שלהן.

המנוי מכיל קבוצות בכל הנושאים אשר פוגשים את האם לאחר הלידה – החל מייעוץ הנקה ושינה, דרך הדרכת הורים ועד לתמיכה רגשית, תזונה, יוגה ופילאטיס לאחר לידה.

שאלנו את שרף איך נבחרה נבחרת היועצות. "רוב היועצות הם נשים שאני וחברותיי צרכנו את השירותים שלהן באופן אישי, התנסינו ובדקנו אותן", היא אומרת. "כל היועצות עוברות בחינה של ההכשרה שלהן. אנחנו מקבלים עליהן המלצות מאנשי מקצוע, שבדקו את הרקע שלהן".

• ההטבה מקנה גישה לכל ההדרכות הקבוצתיות, למשך חודש.

• עוד הרבה מתנות והטבות מחכות לך כאן!

בבלוג של בייבי ליס תוכלי למצוא כתבות שבדיוק מעניינות אותך, אמא חדשה ומהממת!
אינסטגרם
Instagram did not return a 200.
המומחים שלנו מדברים
Play Video Play Video Play Video